Киев, ул. Большая Кольцевая, 60а

+38 044 502 44 44

ДРАЙВ РОЗВІДКИ: ЗДОЛАЄМО ВОРОГА ІННОВАЦІЯМИ!

ЗБИРАЄМО 15 МЛН ГРН НА 5 КОМАНДНИХ ПУНКТІВ УПРАВЛІННЯ БпЛА – СПЕЦІАЛЬНО ОБЛАДНАНІ ПРОХІДНІ АВТІВКИ З КОМФОРТНИМ РОБОЧИМ МІСЦЕМ ДЛЯ ПІЛОТІВ 

Чому це так важливо?

VIDI спільно з Фондом компетентної допомоги армії «Повернись живим» розпочали проєкт «Драйв розвідки». Його мета — зібрати 15 мільйонів гривень на 5 командних пунктів управління безпілотними літальними апаратами для бригад Морської піхоти ЗСУ.

Командні пункти управління підвищать мобільність, безпеку та зручність екіпажів розвідувальних БпЛА, які шукають ворожі цілі. Вони розширять вибір точок з яких зможуть працювати військові. Також командні пункти управління дозволять екіпажам швидко переміщатися між різними ділянками фронту для їх підсилення.

Кожен ваш внесок – не просто допомога. Це шанс врятувати життя наших захисників і захисниць, знищити ворожу техніку та наблизити перемогу України.

Ми вже зробили перший крок:

Розуміючи важливість БпЛА, VIDI вже зробила перший донат 1,5 млн. з запланованих 3 млн. грн.  на проєкт "Драйв розвідки" і закликаємо вас долучитися!

Дійте зараз:

Зробіть донат на сторінці проєкту "Драйв розвідки": https://savelife.in.ua/projects/military/drayv-rozvidky/ або за прямим посиланням на Монобанку: https://send.monobank.ua/jar/4qKTdvuczP чи відскануйте один з QR-кодів. 

Сайт Повернись Живим

Monobanka

Підтримайте наших захисників – розповсюдьте інформацію про цю ініціативу у соцмережах.

Разом ми зробимо все можливе, щоб отримати повітряну перевагу над ворогом і захистити українське небо від ворожих очей. 


Дякуємо за вашу підтримку!

Віримо у нашу спільну справу!

Слава Україні!