Київ, вул. Велика Кільцева, 60а

+38 044 502 44 44

Спеціальна програма «Бонус 40 000 грн. за Тест-драйв»!*

Спеціальна програма «Бонус 40 000 грн. за Тест-драйв»!*

Діє до 30.11.2023

В офіційному дилерському центрі MG ВІДІ КРАЙ МОТОРЗ діє спеціальна програма «Бонус 40 000 грн. за Тест-драйв»!*

Кожен учасник програми, який пройде тест-драйв на MG HS, MG ZS або на MG 5 у період дії спеціальної програми має право на отримання знижки у розмірі 40 000 гривень на купівлю автомобілів MG HS, MG ZS або MG 5 всіх комплектацій зі складу в Україні.

Так, ціна на MG HS стартує від 805 634 гривень без урахування знижки. MG HS – вишуканий сімейний кросовер, який вже встиг отримати схвальні відгуки українських власників. Просторий з  якісними матеріалами салон, вишуканий сучасний дизайн інтер’єру та екстер’єру, технологічні силові агрегати та 5-зіркова безпека за європейським рейтингом Euro NCAP – основні переваги моделі. 

Ціна на Кросовер MG ZS стартує від 731 913 гривень без урахування знижки і включає в себе всі потрібні параметри, які повинні бути в сучасному європейському автомобілі. Наявність економічного двигуна, новітніх технологій управління, особливого дизайну, систем Android Auto і Apple Carplay, все це робить автомобіль високим конкурентом серед подібних авто. 

Ціна на Седан MG 5 стартує від 596 343 гривень без урахування знижки, що є оптимальним співвідношенням якість - ціна. MG 5 виграє своєю універсальністю, будь то сімейне авто чи для користування у бізнес-подорожах, він буде надійним і безпечним. Авто має 3 типи комплектації STD, COM та DEL які будуть відповідати всім вимогам, які ви шукаєте в своєму новому авто.

Детальніше про комплектації та ціни MG HS, MG ZS або MG 5 читайте на сторінках моделей: https://mg-vidi.com.ua/ua/ 

Спеціальна програма діє з 1 вересня по 30 жовтня 2023 року в офіційному дилерському центрі MG ВІДІ КРАЙ МОТОРЗ. Також діють спеціальні вигідні програми на купівлю в кредит або лізинг, при цьому застосована знижка «Бонус за тест-драйв» поєднується з усіма іншими акційними пропозиціями.

Зв'яжіться з нами: 044 502 44 44 Або приїздіть до нас: вул. Велика Кільцева, 60а. Записуйтесь на ТЕСТ-ДРАЙВ: https://mg-vidi.com.ua/ua/testdrive-form