Київ, вул. Велика Кільцева, 60а

+38 044 502 44 44

Про компанію

Автосалон MG ВІДІ Край Моторз

MG ВIДІ Край Моторз на сьогодні це офіційний дилер в Україні британської компанії Morris Garages, відомого виробника авто і електрокарів. Автомобільний бренд MG представив своєму покупцеві ті автомобілі, які повністю відповідають всім умовам експлуатації в такій країні, як Україна, і адаптований під українські дороги. Ваших послуг представлена офіційна станція технічного обслуговування, яка користується лише оригінальними запасними частинами, затвердженим протоколом Morris Garages обладнанням і аксесуарами компанії MG.

Офіційний Дилер MG ВIДІ Край Моторз твердо дотримується девізу бренду MG - «More fun, more style - більше задоволення, більше стилю». Це і відрізняє дані автомобілі від більшості. MG робить ставку на яскраві емоції, які може подарувати автомобіль. Спортивний вигляд, компактність представленого модельного ряду роблять марку дуже популярною серед молоді та жінок, що віддають перевагу активний спосіб життя. При проектуванні кожного автомобіля конструктори і дизайнери враховували особливості такого ринку, як Україна, тому авто доопрацьований і повністю адаптований до умов наших доріг. Дизайн і проектування автомобілів виробляється в м. Лонгбрідж, Великобританія.

Автосалон MG ВIДІ Край Моторз зроблений за принципом 3S - в світлому просторому холі розташовується під одним дахом шоурум автомобілів і електрокарів, а також сервісна і клієнтська зони. Висококваліфіковані співробітники компанії допоможуть вам на кожному етапі відвідування автосалону MG - від ознайомлення з усім модельним рядом автомобілів, вибору і придбання транспортного засобу, до його гарантійного та сервісного обслуговування, включаючи комунікацію з банками і страховими компаніями. Для покупців в MG ВIДІ Край Моторз спеціально обладнана зона комфорту, де можна підключитися до Wi-Fi в Інтернет, випити чашку кави або чаю, і, якщо необхідно, попрацювати. Для найвимогливіших покупців - малюків, автосалон MG ВIДІ Край Моторз обладнав затишний дитячий куточок.

Купити авто MG можна в зручний для вас час, офіційний дилер MG ВIДІ Край Моторз надасть вам всю необхідну інформацію про модельний ряд автомобілів MG представлених в Україні та місті Київ. Наші фахівці допоможуть вам у виборі потрібної моделі та конфігурації, максимально враховуючи ваші смаки і вимоги. Також в запланований час ви зможете провести тест-драйв цікавлять вам моделей. На наступному етапі угоди ВІДІ Край Мороз допоможе провести правильне гарантійне та сервісне обслуговування модельного ряду MG в ВIДІ Край Моторз. Програма «Трейд-ін» також включена в планування придбання нового автомобіля MG, тому ви можете стати власником нового авто, використовуючи свій транспортний засіб з пробігом.

Автосалон MG ВIДІ Край Моторз в Києві чекає своїх відвідувачів за адресою: вул. Велика Кільцева, 60, Софіївська Борщагівка, Київська обл.

найвигідніші умови придбання й обслуговування

Шанувальникам преміального британського бренду в офіційному дилерському центрі «ВІДІ Край Моторс» пропонується повний комплекс послуг європейської якості: