Київ, вул. Велика Кільцева, 60а

+38 044 502 44 44

Про компанію

Автосалон MG ВІДІ Край Моторз

MG ВIДІ Край Моторз – офіційний дилер в Україні британської компанії Morris Garages, відомого виробника авто і електрокарів. Автомобільний бренд MG представив своєму покупцеві ті автомобілі, які повністю відповідають всім умовам експлуатації в Україні. До ваших послуг представлена офіційна станція технічного обслуговування, яка користується лише оригінальними запасними частинами, затвердженим протоколом Morris Garages, обладнанням і аксесуарами компанії MG.

Офіційний Дилер MG ВIДІ Край Моторз твердо дотримується девізу бренду MG: «More fun, more style – більше задоволення, більше стилю». Це і відрізняє дані автомобілі від більшості. MG робить ставку на яскраві емоції, які може подарувати автомобіль. Спортивний вигляд, компактність представленого модельного ряду роблять марку дуже популярною серед молоді та жінок, що віддають перевагу активному способу життя. При проєктуванні кожного автомобіля конструктори і дизайнери враховували особливості такого ринку, як Україна, тому авто доопрацьовані і повністю адаптовані до умов наших доріг. Дизайн і проєктування автомобілів виробляється в м. Лонгбрідж, Великобританія.

Автосалон MG ВIДІ Край Моторз розроблений за принципом 3S: у світлому просторому холі розташовується під одним дахом шоу-рум автомобілів і електрокарів, а також сервісна і клієнтська зони. Висококваліфіковані співробітники компанії допоможуть вам на кожному етапі відвідування автосалону MG: від ознайомлення з усім модельним рядом автомобілів, вибору і придбання транспортного засобу, до його гарантійного та сервісного обслуговування, включаючи комунікацію з банками і страховими компаніями. Для покупців в MG ВIДІ Край Моторз спеціально обладнана зона комфорту, де можна підключитися до Wi-Fi, випити чашку кави або чаю, і, якщо необхідно, попрацювати. Для найвимогливіших покупців – малюків, автосалон MG ВIДІ Край Моторз облаштував затишний дитячий куточок.

Купити авто MG можна у зручний для вас час. Офіційний дилер MG ВIДІ Край Моторз надасть вам всю необхідну інформацію про модельний ряд автомобілів MG, представлених в Україні та місті Київ. Наші фахівці допоможуть у виборі потрібної моделі та конфігурації, максимально враховуючи ваші смаки і вимоги. Також у запланований час ви зможете провести тест-драйв моделі, що вам цікава. На наступному етапі угоди МГ ВІДІ Край Мороз допоможе провести правильне гарантійне та сервісне обслуговування модельного ряду MG. Програма «Трейд-ін» також включена у планування придбання нового автомобіля MG, тому ви можете стати власником нового авто, обмінявши свій транспортний засіб з пробігом.

Автосалон MG ВIДІ Край Моторз у Києві чекає своїх відвідувачів за адресою: вул. Велика Кільцева, 60а, Софіївська Борщагівка, Київська обл.

Зв'яжіться з нами
Відділ продажу

+38 044 502 44 44

sales.mg@vidi.ua

Відділ сервісу

+38 044 502 84 44

service.mg@vidi.ua

Київ, вул. Велика Кільцева, 60а

Графік роботи

Пн - Сб: 09:00-20:00

Нд: 09:00-18:00

найвигідніші умови придбання й обслуговування

Шанувальникам преміального британського бренду в офіційному дилерському центрі «ВІДІ Край Моторз» пропонується повний комплекс послуг європейської якості: