Київ, вул. Велика Кільцева, 60а

+38 044 502 44 44

Інструкції з експлуатації MG

Знайдіть всю необхідну інформацію про ваш автомобіль в Інструкції з експлуатації. У разі виникнення запитань, команда офіційного дилера МГ ВІДІ КРАЙ МОТОРЗ на Кільцевій з радістю вам допоможе. Звертайтесь за телефоном: +38 044 502 44 44

MG5
MG HS
MG ZS
MG ZS EV
MG4
MG MARVEL R

Поширені питання

Виробник надає на ваш новий MG офіційну гарантію на строк 5 років або 150 000 км (що настане раніше). Гарантійний термін розпочинається з дати придбання автомобіля або ж з моменту приймання-передавання нового авто.

Планове технічне обслуговування або ж ТО для кожного автомобіля МГ має проводитись регулярно та кожні 10 000 км або 12 місяців в залежності, що настане раніше. На офіційному сервісі MG ВІДІ КРАЙ МОТОРЗ на Кільцевій спеціалісти мають відповідну сертифікацію від виробника, використовують оригінальні запчастини та рекомендовані виробником рідини, а також ми надаємо гарантію на роботи та комплектуючі.
Розрахувати вартість планового ТО для вашого MG ви можете прямо зараз на сайті або ж запитайте у консультантів за телефоном: +38 044 502 44 44.

Ми піклуємось про вас та ваш автомобіль MG, саме тому у разі виникнення несправності авто в дорозі, ви можете звернутись за допомогою на гарячу лінію MG Assistance за номером 0 800 50 88 98.

Даний номер також вказано у сервісній книжці вашого авто. Програма підтримки в дорозі покриває послуги з евакуації авто до офіційного сервісу MG ВІДІ КРАЙ МОТОРЗ на Кільцевій, технічну допомогу в дорозі тощо. Проте детальні умови ви можете дізнатись у консультантів гарячої лінії. Перед початком бесіди підготуйте інформацію про ваше ім’я та прізвище, контактні дані, місцеперебування, обставини та несправності, що виникли на вашому автомобілі MG.

Ви можете оцінити свій автомобіль MG з пробігом прямо У дилерському центрі на Кільцевій або ж попередньо через онлайн-форму оцінки.
Ми купимо ваш автомобіль швидко, вигідно, а головне – без зайвих ризиків для вас. Також ви можете обміняти свій автомобіль з пробігом на новий MG у наявності за програмою Трейд-ін. Вибирайте зручний варіант продажу для себе.

  • Швидка та безоплатна оцінка MG з пробігом
  • Терміновий викуп вашого авто
  • Переоформлення документів прямо у дилерському центрі
  • Жодних ризиків та подальших питань щодо продажу авто

Оцінити свій MG з пробігом онлайн.